#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
  • doğrusu, zeki erkek yoktur yarağı/götü büyük olamyan erkek vardır asıl olandır. zengin olmalı tabi birde kim sikler zekayı amk yerinde!
  • libido ve zeka arasındaki ilişkinin paralel seyrettiğini zannetmektedir, oysa bu konuda yeterli bilimsel çalışma bulgusu elde edilememiştir. resmi olmayan*) gözlemlerime göre bu ilişki ters yönlüdür.
  • kendi içimizde bile daha ne kadar ayrışabilir ve birbirimizi daha ne konularla yaftalayabiliriz sorusunu aklıma getirdi. sırf seks yapmıyor diye birilerini suçlayacak mıyız? ortalama ömrü 65 yıl olan primatlarız. kardeşim gelmişim 30 yaşına, gelirim iyi seviyede, hayatımın kalan 35 yıllık kısmında huzur arıyorum ben. aynı kitabı okuyamayacak, aynı filme gidemeyecek ve aynı konuda farklı görüşler ortaya atıp medenice tartışamayacaksak, onu bunu hayatımıza dahil etmenin ne manası var? yalnız ölmek bile, bir aptalla vakit öldürüyor olmaktan yeğdir.
  • mantıklı davranan gaydir, daha doğrusu kendi beklentileri içinde mantıklı davranmaktadır. eğer bir gay hayatını geçirebileceği birini arıyorsa hoşlanacağı, entelektüel seviyesi kendisine yakın birini ister. evet fiziksel çekimin ve ten uyumunun önemini yadırgamıyorum ama fiziksel görüntümüz bizi birinin kalbinde belirli bir yere kadar götürür. kafamız boşsa eğlenceli atıştırmalıklardan daha öteye geçemeyiz bence.
  • nerede öyle seçici gay dedirten gay
  • günahkar batı dünyasının sapiosexual dediği abilerimiz ablalarımız.

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?