#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
 • biz bi'şey yaptık. sadece lgbt bireylerin yazacağı, bir sözlük düşündük.

  lgbt bireylerin kıvrak zekası, yerinde kullanmayı bildikleri sivri ve eğlenceli dilleri, her ne kadar topluma entegre olmaya çalışsalar da, çemberin dışında geliştirdikleri gözlem yetenekleriyle, hep bir adım önde olan entelektüel bakış açıları ve olmaya zorlandıkları muhalif tavırlarıyla; hayatı tanımlamalarını istedik.

  sözlük kültürüne aşina olup, yazmayı seviyorsanız; katılımınızı bekliyoruz. (b: madi sözlük)

 • çok eğleneceğimi bildiğim bugun itibariyle sevgili dolu merhaba dediğim site:)
 • valla giderk super olacagini dusundugum sozluk
 • iletiş'in üzerinde koline yazar gibi yaz, naş'ın üzerine gelince de defol ayh yazan itici sözlük. komik olmaya çalışırken batıran hatta eş cinselliği ayolll gibi kelimelerle özdeşleştiren bir yapıya sahip bence. yazarız ama sadece yazarız arada.
 • homolojinin ortaya çıkışı internet ortamında bir eşcinsel sözlük açlığı olduğunu ortaya koymuştu. eşcinseller için forum ve partner arama siteleri gibi alternatifler de varken homoloji niye bu kadar rağbet görmüştür? bu soruya birçok açıklama getirmek mümkün. belki adamlar iyi organize olup iyi reklam yapmışlardı ya da forumların fazla steril, partner arama sitelerinin de fazla leş olması bu durumu tetikledi. ne olursa olsun homoloji başarılıydı ve madisözlüğün eşcinsel sözlük fikri tutmadı demek gibi bir lüksü yok. uzun lafın kısası madisözlük üye sayısını arttırmak için bir girişimde bulunmadan önce sitenin görünümü ve kullanımına ilişkin sorunları çözmesi gerek. bu işlerden çok anlamam, bu sözlüğü tasarlayan adam eminim çok emek ve zaman harcamıştır ama bu yine de sözlüğün çok sakil ve amatör göründüğü gerçeğini değiştirmiyor. umarım madisözlük bu karanlık çağından bir an önce çıkar ve burası ojeli tırnakların ve yolunmuş saçların havada uçuştuğu normal bir eşcinsel ortama bürünür.
 • manjam reklamı ile yollanıp geldim... pek bir sessiz, pek bir sakin bir mekân -şimdilik belki de. homoloji'yi hatırmatmadı değil hani. güzel günler görebilir. güzel günler görsün.
 • eski zamanların homolojisini* hatırlatan, bakalım onun kadar ses getirebilecek mi dedirten, e ama bu çok yeni, hani nerde kimse katılmamış ki :( diye üzen sözlüktür. hayırlara vesile olmasını dilerken bol kolili günler geceler kuşluk vakitleri dilerim :)
 • son üç gündür tek bir entry girilmemesiyle beni korkutmaya başlamış sözlük. sanki nükleer bir patlama oldu ve bir tek ben sağ kalmışım gibi, ürkütücü lan.
 • çok sevdim,benimsedim,başarılarımızın devamını dilemekteyim.
 • yavaş yavaş tadını vermeye başlayan sözlüktür. sevdim valla hemen hemen her gün girdim siteye. ve kavuştum nihayet.
Sayfa :

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?