#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
 • maalesef dünyanın yargısı olan önerme. lezbiyenlerin ya çirkin ya da erkekler tarafından tacize uğrayıp zararsız olduğundan kadınlara yöneldiği sanılmaktadır. oysa sevgi vardır; aşk vardır. insanlar nedense bunu anlamaz. heteroseksüel çirkin ve güzel insanlar olduğu gibi, güzel ve çirkin homoseksüeller de vardır. indirgeme ya da genelleme yapılmamalıdır.
 • Lezbiyen olmayanların olanları belki de bir türlü anlayamamasından? ötürü -mazaret tınılı- bir halk söylencesi.
  -çirkinse lezbiyendir. (ya da -lezbiyenmiymiş vah vah çok da güzelmiş.) aynı ifade "evde kalmış kız kurularına" , işinde başarılı olan kadınlara çeşitli versiyonlarıyla söylenebilir.
 • Ne lezbiyenler gördüm üzerinde elbise yok, ne hetero kadınlar gördüm rica ediyorum çıkartmayınız o elbiseleri. *

  Demem şu ki kime göre, neye göre? Elbette ki güzellikten az nasip almışlarımız olacaktır lakin genellemeyi kabul etmemekle birlikte abazan erkeklerin hayallerinizi süslemekte istemiyoruz.

  Ama bu kanının olmasını anlıyorum bir yerde lezbiyen görünürlüğünden dolayı. Daha çok butch olanları görüp tespit * edebildikleri için böyle düşünüyorlar. Buradan butch'lar çirkindir dediğim zannedilmesin erkeksi olduklarından dolayı onlara * çekici gelmediklerinden öyle düşünüyorlar.

  Bunlara gülüp geçip takıp takıştırmaya, sürüp sürüştürmeye, formumuza dikkat etmeye, eğlenmemize, aşklarımıza ve kariyerimize bakalım hiç beklemedikleri kadar güzel olmaya devam edelim. (bkz: bütün kızlar toplandık) *)
 • Aşık olduğu kişinin lezbiyen olduğunu öğrenen şahsın görüşüdür.Lezbiyenlere bok atmayı kendine ilke edinmiştir.
 • bütün geyler yakışıklıdır önermesindeki gibi desteksiz ve algıya bağlı değişken barındırıyor. örneğin ben lezbiyenlere bayılırken hetero bir erkekten aynı yaklaşımı bekleyemem. *

  (bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)


 • heteroselsüel bireyin, lezbiyen pornosu izledikten sonra boşalıp akabinde sarfedebileceği cümle.
 • çirkin lezbiyen yoktur,bakımsız rezbiyen vardır.*
 • yok öyle bir şey. çirkinliği belirleyen tek şey gen ve çevre koşullarıdır.

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?