#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
  • christopher nolan ve jonathan nolan kardeşlerin el emeği göz nuru über filmleri. birer hafta arayla iki defa imax de sindire sindire hatim ettim filmi. söz konusu uzay olunca zaman durur benim için. bilim kurgu olarak bilim kısmında gidebildikleri yere kadar gerçeğe yakın, göremedikleri yerde de gerekli olabildiği kadar kurgulamışlar filmi nolanlar. evet mantık hatası yok değil. olmasının da bir rahatsızlığı yok. her türlü mesajını vermiş. yeteri kadar da duygusal ve hiçte raharsız etmedi şahsen. umarım bu tarz filmler daha sık konu edilir beyaz perdeye. kesinlikle işin görseli ön plandaydı benim için, kurguda olsa yeni gezegenler görmek, hatta 5 saat olsaydı da bir kaç gezegen daha tasvir etseydiler. bu arada tars robotun dibisin adamım. case sende cooldun.
  • christopher nolan'ın ne kadar iyi bir yönetmen olduğunu gösteren film.
  • yaklaşık 1 ay önce bilgisayarıma indirdiği ama bir türlü izlemeye fırsat bulamadığım ve merak ettiğim film. izlediğide buraya fikirlerimi tekrar yaziciiimm.

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?