#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
 • bunun elbette hetero versiyonu da vardır ama eşcinsellerin yanında ihmal edilen bir sayıya sahipler.

  günümüz internet çağınının getirisi olarak birçok insan sosyal ağlarda profile sahip, eşcinseller de bu bağlamda yeni arkadaşlıklar edinmek amacıyla bu ağlar üzerinden kendilerine profil açıyorlar. maalesef %90'ı sahtedir. kendileri olmaktan çıkıp, başkasının fotoğraflarını kullanarak öyle davranırlar. bir süre sonra bu duruma o kadar alışırlar ki kendi benliklerini bile unuturlar, gerçek hayatta ise hep o sahte olarak kullandıkları kişi gibi davranmaya başlarlar ve psikolojik bir rahatsızlık başlar. basit bir sahte profil işi karmaşık bir soruna dönüşebilir.

  peki bu işte anlaşılır bir durum var mıdır? belki!

  1-toplum baskısının kişi üzerindeki baskısı.
  2-eşcinselliğinden dolayı utanma.
  3-kendini beğenmeme, biir nevi aşağılık kompleksi.

  tüm bu durumlar kişileri sahte profil açarak, olmadığı gibi biri davranmaya iter. fakat bir şey farkedilmelidir. o yapılan tüm sohbetler, paylaşımlar sanal olarak kalır. asosyal bir insanın profili oluşmaya başlar.
 • nedeni güven krizinin yaşandığı bir ilişkide partnerlerin sitelerde fellik fellik birbirlerini aramaları olabilecek durumdur. partnerlerin birbirleriyle konuşmak yerine bu yolu tercih ediyor olmaları o ilişkinin selasının okunmasından başka bir şey değildir.
 • yıllar önce* bunu yapanlardan biri de benim,dur ama bi dinle önce sonra vur. gün aşırı mail olarak kafamı ziken lanet olasıca badoo şeysi yüzünden merak da etmemden dolayı neyin nesi diyerek sahte bir profil açmam,resim yüklemem ve sonrasın da daha ilk günden sevgili yapmamla sonuçlanmış bulundu***
 • ailemin ekli olduğu facebook hesabımın dışında bir hesabım daha var. hiç utanmıyorum bunu yapmaktan. ne olmuş yani.
 • Güven eksikliğinin bir yansıması. Annesinin pazara gittiği vakitlerde de vücudunda devamlı fazlalık olarak hissettiği yapışkan sıvıyı bir şekilde dışarıya atmakla meşgul olmaktadır.
 • başka birinin fotoğraflarını kullanırsanız, ona (b: hakaret) etmekten hakkınızda dava açılabilir: news.turkgayclub.com/..
 • Aradığınız kişi benim. Kişisel hesabımda yazamadığım pek çok şeyi bu hesapta paylaşmak daha uygun geliyor. Öyle olmak zorunda aslında. Tabii bu tür hesapları sırf sahtekarlık, hakaret için kullananlar da var. Onlardan farklı davranıyorum, en azından deniyorum.
 • ''1-toplum baskısının kişi üzerindeki baskısı. '' şeklindeki kategoriye dahil olan ben
 • samimiyetsiz insan tipi.istediğin insanları hesabına ekle,istemediklerini takipten çıkar,e olmadı engelle.boş işler bunlar yapmayın.*

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?