#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
 • bir zaman benim de yapmış olduğum eylem.

  daha sonra face yetkili hazretleri pek bir dikkatle beni bulmuş ve bir kaç yıllık face hayatımı sonlandırmıştı. bir yıl önce. kader kısmet diyü önüme baktım. merak edip bir bakındım. sanki face bir bana garez beslemiş bir benim hesabımı silmiş; yahut face im sahteyim nah burdayım diyordu. kadersiz başım.
 • aile efradından ve türk bayrağı, oyunuma katıl başvuruları, çoluk çocuk fotolarından korunma amaçlı olarak da yapılabilen durum. bu durumda gizli geyin asıl face hesabı daha yüksek performans sergilediği hesap, sahte hesabı ise gerçek adı soyadı ile açtığı düz hesap oluyor.
 • ailenin ve çevrenin bakışlarından korunmak amaçlı açılan facebook hesabı. hatta bazen kendi face i olmayanların bile,minimum düzeyde kendini gizleyerek açtığı hesap
 • Eskiden çalıştığım ofiste vardı böyle biri. 2 hesabı vardı fbda. İkisi hesabı da fake değildi; ancak kendi tam soyadı ile açtığı hesabı sadece iş ve aile çevresi ile iletişim için kullanıyordu. Diğerini ise yabancı bir soy isimle açmıştı. Tamam hadi anlamadık tamam ;)
 • E tabi anan baban görüpte çarmıha gerilmemek için kimlik adınla özgür paylaşımlar yapamıyorsun. Sağlık olsundu. Ama peki bu kendi içinde bir bölünmeye götürüyor muydu? Acaba psikologlar buna çoklu kişilik bozukluğu mu diyorlardı? Psikolojisini bilmem bunların hepsi çürütülmeye hazır ortaya atılmış tezler.
  Neyse ki eşcinsel bir oğlan olarak benimde bir kaç farklı hesabım vardı. Facebook'u bırak instagram, twitter vs. diğer ağlarda da iki farklı kimlikle paylaşımlar yapıyordum.
  O sıralar en çok sorulan sorular;
  -Aile facen mi bu?
  -Gerçek adın ney?
  -Ay saçmalama yakalanırsın kendi fotoğrafını koyma lbny?!
  Öyle de oldu. YAKALANDIM.
  Yıllardır büyük aksiyonla ailemden sakladıklarım çorap söküğü gibi bir bir ortaya çıkmaya başladı. Çareyi uzaklaşmakta buldum. Neyse, arkadaşlar sahte face pişmanlıktır benim hikayemde.

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?