#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
italya daki ikea reklamina turkiye tuketici birliginden tepki • --- alıntı ---
  Tüketiciler Birliği Başkanı Nazım Kaya, Türkiye'de böyle bir şeye cesaret edemezler, cesaret ettikleri takdirde en ağır tepkiyi göstereceğimizi bilmeleri gerekir. İKEA’nın Türkiye Distribütörlüğü ve yönetiminden de bu konuda “reklamı kınıyoruz, bizim yetkimizin olmadığı bir alanda yapılmıştır” açıklamayı mutlaka bekleriz. Türkiye'de böyle bir şeye cesaret ettikleri takdirde aile değerlerini, ahlaki değerleri, dini değerleri hiçe saydıkları takdirde çok ağır tepki verilecektir. Küreselleşme adına aile değerlerinin hiçe sayılması, alay konusu yapılması elbette çok ağır tepkilere neden olacaktır. Gösterebileceğimiz tepkileri bu aşamada kullanmak istemiyoruz. Ama çok ağır tepkiler gösterebileceğimizi bilmeleri gerekiyor.
  --- alıntı ---

  buyurmuşlar zat-ı muhteremler. şimdi insan olana sorarlar; " italyanın derdi seni mi gerdi." ikincisi bir stk olarak haddinin ve hududunun farkında mısın ki, eşcinsel tüketicilerin de olup olmadığı, yaşamları, hayat tarzları hakkında hüküm verme yetkisini nereden bulmaktasın.

  tüketiciler birlikleri, dernekleri , tüketicinin uğradığı-uğrayabileceği hak kayıplarıyla ilgilenir. tüketici birlikleri, tüketicilerin dinsel inanışları, aile kurumları, cinsel yönelimleriyle ilgili değillerdir. ayrıca firmaları bu ve bunun gibi nedenlerle tehdit etmek, nefrete bir tohum daha serpmek!

  bahse konu ikea reklamı, türkiye'de belirli mecralarda yayınlanacaksa, ilgili kurum ve kuruluşlardan izin alınır,müslüman, türk, heteroseksüel tüketiciler birliği'nden değil.

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?