#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
gizli eşcinsel


  • "ben çok gizliyim"i vardır birde bunun. o yüzden kamerada görüntülenemez bu organizmalar, profillerinde de fotograf bulunmaz. * önce seni tanımalyım, güvenmeliyim diye söze başlar.

    karşılığında dünyanın en muhteşem adamıyla tanışacağınız vaadediliyordur sanki. veyahut duygu-durumuna göre camekandan seyredilen orospusunuzdur onun için. özellikle ve üzerine basarak "fotografınız yoksa lütfen mesaj göndermeyin." yazmanıza rağmen, gizli organizma kendini ayrıcalıklı görür. bir mesaj çakıverir. "slm"

    slm ne? ne slm? kimsin nesin? beni seçtin çok saol, mesaj göndermeye değer buldun. tanrım ne şanslı adamı mı dememi bekliyorsun?

    bu gibi durumlarda sakin olun, o kadar çaresiz ve yalnız değilsiniz. titreyin ve kendinize gelin. kıyıda köşede bir block butonu mutlaka vardır. çekinmeyin kullanın, hatta kendinize bir script yazdırın, otoblock!


hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?