#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
yıldız tilbe


  • sen; vuracak, aşkperest, aşk yok olmaktır, el adamı, buz kırağı, arzular arsız, sana değer, sevdanın tadı, çizilmemiş resim, sevemedim ayrılığı, vursalar ölemem, içimdeki nehir, aşk laftan anlamaz ki, çal oyna, sevemedim ayrılığı, gibi şarkıları yaz; daha çok albüm satılsın, daha fazla para kazanalım diyen yapımcılara uyup, arabesk tandanslı yok yok kafadan arabesk şarkılarla doldurduğun ,tabana yayılan, anca gidersin gibi bir albüm yap.

    tamam abla başardın, türkiye'de en ünlü sesler arasına girdin. saygı duyuldu, program yaptırıldı, el üstünde tutuldun, abartıldın kimi zaman, flaşları gözbebeğinde patlattın. başardın da ya o seksenlerde doğan, ilk albümlerini kapışan dinleyici kitlen ne oldu. dinlemiyorlar artık seni yıldız, dinleyemiyorlar.

    2000 öncesi albümleri arada akla geldikçe, depresyon depreştikçe; dosyalar, raflar arasından çıkarılıp dinlenen, artık albüm yapmayan eski şarkıcılar gibisin onlar için. ruhun şad olsun. * *hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?