#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
manish paul ve sikandar kher öpüşmesi


 • kim bunlar? hindistan'ın ünlü aktörleri. radikal'den öğrendiğim kadarıyla, film tanıtmı esnasında bu iki yağız adama "gay rolü oynar mısınız?" * diye sorulunca, uygulamalı olarak göstermişler. sağolsunlar, var olsunlar, eksik olmasınlar, tanıtımları için iyi kurgulanmış, başarısız bir oyun çıkmış ortaya.

  beni irrite eden ise; birincisi kurgu olduğu, hazırlanıldığı belli, ikincisi ise kötü rol ve açıklamanın hazır olması. tepkiler olumsuz gelebilir endişesiyle araya sıkıştırılan başparmaklar!

  üçüncüsü haberin sonundaki nüktedan(!) * ifade .
  --- `alıntı` ---
  Ne diyelim, gay rolü oynayabileceklerini böyle ispatladıklarına bakılırsa Hint sinemasının geleceği oldukça parlak diyebiliriz(!)
  --- `alıntı` ---
  İki aktör kendilerini ispatlamak için öpüştü!

  haberi kimin yazdığı bile belli değil, ayrıca radikal'in son senelerdeki değişiminin sonucu olsa gerek. nerede o çarşaf çarşaf yazı yazan yorumcular. radikal'in acilen madilenmesi şart, bu gidişin sonu iyi değil.
  YouTube

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?