#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
no fem


  • Planetromeo , manjam gibi kasıntı insanların çoğunlukta olduğu lgbtt tanışma ve sosyal ağ websitelerinde öfke üzerinden pirim yapmaya çalışan,aşağılık sendromu olan ''gey değilim aktifim'' gibi saçmalıkları da kendilerinden duyabileceğiniz profillerinde yazan bir söz dizisi.

    Ayrıca feminenlerle ilgilenmiyorum yazanlar vardır. Bunlar türkçe yazsalar da hala yanlış bir gruplandırma yapmışlardır çünkü feminen adında bir varlık evrende bulunmaz . Feminen bir sıfattır. Feminen insanlarla ilgilenmiyorum yazabilirler belki ama o zaman da kadınları hiç beğenmediklerini söylemiş olurlardı. Halbuki onlar ''erkeklik delisi'' oldukları için kadınlar ile de ilgileniyormuş gibi görünmek isterlerdi değil mi. Belki de yazmaları en doğru (kendi açılarından) şey ''Feminin ve gey erkekler ile ilgilenmiyorum'' olmalıydı. Feminen erkek de diyemezler çünkü bunu yazan insanlar ne olursa olsun hetero diye,birtakım erkekleri de çekici bulabilirler.

    Bununla beraber uzun uzun yazmak yerine ''no fem'' diyerek geçiştirmeleri de feminenlere karşı nefret ve çekincelerini ağızlarına sakız etmiş olmalarının göstergesidir. Öyle ki, günlük konuşmalarında da yunanistan'ın bir zamanlar halkını, türklere duydukları ortak nefreti kullanarak bunun propagandasını yaparak biraraya getirmiş olması gibi , feminenlik nefreti de bu nefreti hisseden bireyleri bir araya getirecek, yakınlaştıracaktır. İki adet ''no fem'' içerikli profil karşılaşınca hiçbir şey olmasa bile feminenlik nefreti üzerine konuşarak, muhabbete başlayabilirler.

    Feminenlik karşıtı kişiler asla kendi içlerinde huzurlu olmayacaklardır çünkü sahip oldukları o erkeklik kompleksi onları hergün yiyip bitirmektedir.

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?