#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
çirkef gay


  • yaşadıklarının üzerinde bıraktığı olumsuz etkileri biriktirip, çemkirme yoluyla dışarı atan genellenmiş gey modeli. boşaltıma geçmesi için herhangi bir olumsuzluk ya da gey kişinin keyfinin yerinde olmaması yeterlidir. boşaltım süreci, hedef seçtiği kurbanını olabilecek en uygunsuz yer ve zamanda, oldukça yüksek desibelde rezil etmek şeklinde gerçekleşmektedir.

    elbette bu durum çözümsüz değildir. geçici çözüm için; söz konusu gey kişinin el-ayağının zangır zangır titrediği, göz akının iyice belirginleştiği, ağzından keban barajı'nı aratmayacak derecede tükürük çağladığı fark edildiğinde dikkat dağıtıcı olarak ortama genel güzellik kalıplarına uygun bir erkek konulması gerekmektedir.

    daha uzun süreli çözüm için ise bahsi geçen erkekle düzenli bir birlikteliğe başlamasını sağlayın. çirkef geyimizin zaman içinde pamuk geye evrildiğini şaşkınlıkla izleyeceksiniz.

    ***

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?