#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
gecenin bir yarısı acıkmak


  • düzensiz beslenen bir insanın yemekleri sindirim süresini tahmin edemeyip gecenin bir yarısı midesinden gelen açlık feryatlarına kulak verip aklından çeşitli yemekler geçirmesine neden olan ama sonucunda buzdolabında ne varsa onunla yetinmesini sağlayacak olan eylem.

    öyle bir şeydir ki bu gecenin şu saatinde * mersinlilerden tantuni ve ciğer, adanalılardan kebap, mardinlilerden kaburga dolması, anteplilerden içli köfte, urfalılardan lahmacun, antakyalılardan ekşili dolma istetebiliyor. * * öğrenci olup da gecenin bir yarısı acıkmak ise daha vahim bir durumdur. makarna yapmaya bile üşenirsiniz, buzdolabındakileri beğenmezsiniz yine mi hazır yemekler diyip kaderinize lanet eder o caaağnım anne yemeklerini düşünür daha bir acıkırsınız.

    saatler ilerledikçe "amaaan en iyisi yemeyeyim hem kilo yapar şimdi hiç gerek yok fazla kilolarla" şeklinde monologlar yaşayıp açlığınızı bastırmaya çalışırsınız ama nafile uyuyup rüya görmeye başladığınızda rüyalarınız ana konusu yemek olacak ve bir miktar salya akıttıktan sonra sabaha doğru uyanıp buzdolabının kapağını aralayıp yine yeniden mutsuz olacaksınızdır.

    bu yüzden gecenin bir yarısı acıkmak öğrenci bünyelerinde sadece mutsuzluk yaratıp, sıla hasretini arttırıyor.

    *

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?