#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
 • birçok eşcinselin anlamadığı ya da anlamak istemediği cinsel yönelim. sanırım o yüzden bu başlık bu kadar uzun zamandır doldurulmamış. kimine göre eşcinselliğini itiraf edemeyen kişidir, kimine göre de her iki cinse de ilgi duyan kişidir. ilk kategoridekiler genelde delik olsun yeter diyen abaza tipler olabileceği gibi eşcinselliğini bastırmaya çalışan kişiler de olabilir.
  ikinci kategoridekilerden tanıdığım sadece 1 kişi olduğu için çok fazla yorum yapamayacağım *, ancak bizim taşımak zorunda olduğumuz maskeden 2 tane taşımak zorunda kalması çok yorucu bir hayat yaşadığını düşündürüyor.
 • gay sitelerinin forum sayfalarında yerden yere vurulan cinsel yönelim ya da sapkınlık!,yok yani sen kendini topluma sevdirmeye çalışırken bu yönelimde ki insanları neden yerden yere vurmaya çalışırsın? nasıl bir kafadasın ki bu öfken niye!,kimin ne olduğu bir ortamda bu yönelimde ki insanlardan uzak durursun olur biter.
 • kafaları her daim soru işaretleriyle dolu iki cami arasındaki benamazdır. bifobik değilim ama kendilerini kabullenmeyen insandan ne kadına ne erkeğe hayır gelir.kendi türüyle çok iyi anlaşıyorlar bide.
 • Kendi cinsinden olan sevgilisi bırakıp karşı cinsle biriyle çıkması durumunda oluşabilecek iğreltiden korkan eşcinsel ahalisi'nin pek haz etmediği yönelim.

  Şahsen yadırgamam, biseksüel sevgilimde olmuştur. Bir tarafta olmayanın hep ortada kalması gibi kendileri de ortada kalmıştır.
 • gerçekleri canımızda ama bunlarında çakmaları var anam, onlardan uzak durunuz derim..
 • (bkz: Lady Gaga)
  (bkz: Björk)
  (bkz: Brian Molko)
  (bkz: Jessie J)
  (bkz: David Bowie)
  *
  Ha bir de muhtemelen Rihanna.
 • kafaları soru işaretleriyle dolu falan değildir. hayali shakira ile 24 saat sevişmek olan bu insan, yeri geldiğinde yakışıklı bir erkeğin kucağına oturmayı hayal eder. budur.
 • hangimiz bi seksüel değil ki allasen
 • Neden eziklendiğimizi bir türlü anlayamıyorum?

  Biseksüel bir erkeğim ve bunu seviyorum bundan hoşlanıyorum. İlik gibi TRV-CD ablalarla takılmak hoşuma gidiyor. Güzel kızlar da hakeza öyle. Ben iyiyim arkadaşım sanane?

  O biseksüel erkeği istemeyen gay kardeşlerimizin neden istemediği de açık zaten ama neyse.
 • insanların doğuştan getirdiğine inandığım yönelim. zamanla kişilerin ya biseksüel olarak kaldığını ya da çevre etkisi, toplum, aşk, sevgi cart curt ile tek bir cinsiyete yöneldiğini düşünüyorum.

  ayrıca iki tarafında dışladığı insanlarız biz.
Sayfa :

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?