#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
 • dehal bilimlier'in son albümü mutasyon'da yer alan şarkı. lgbt temalı klipte, bizim için, hetero düzene isyan etmiş deha. bizim için diyorum zira[http://t24.com.tr/haber/deha-bilimlier-escinsel-degilim-ama-gercek-bir-escinsel-hayraniyim,238048]şurada] "gerçek bir eşcinsel hayranıyım" demiş. murat renay'a verdiği[http://muratrenay.com/2014/05/29/lgbt-onur-yuruyusundeki-erkek-popcu-deha-bilimlier/]söyleşi]de de albümden ve lgbt haklarından bahsediyor. [http://www.netd.com/muzik/deha-bilimlier/alayina-isyan]k]lip[http://www.netd.com/muzik/deha-bilimlier/alayina-isyan]şuradan ]izlenilebilir.
 • güzel mi güzel ama neden bir aşk şarkısı, seçildi muamma?
  sözleri şöyle;
  taşıdım hep ben sırtımda
  yalansa yalan de susma
  kırık kanatlarla uçtum
  gittimğim yerde yoktun
  inanmıştım gözüm kara
  modern dünyada bir mecnun
  sense bir vardın bir yoktun
  alayına isyan halim
  biraz daha sabret kalbim
  iki güne kalmaz, geçer acısı
  alayına isyan halim
  biraz daha sabret kalbim
  ne ilk nede sonsun giden yarısı

 • deha bilimlier'in yeni albümü mutasyon'un çıkış şarkısı olmayan şarkıdır. çıkış şarkısı tamam'dır ve yine sıradan bildiğimiz bir erkek solistin giyemeyeceği cesur! bir kıyafetle endam eder. albüm çıkalı bir sene olmuştur bu da bilene.* şarkı mert ekren ürünüdür ve dün yayınlanan klbiyle daha da güzel olmuştur. umarım mesaj kaygı güdülmeksizin alınır.
 • kral pop'da sonuna yetiştim ve sonrasında youtube da arayıp buldum. klibin yayınlanmasına şaşırdım, yayınlanmasını istemediğimden değil, tabi ki yayınlansın. fakat cem adrian'ın yalnızlık adlı şarkısının klibini yayınlamıyorlar, trans bireye yer verildiği için.
 • an itibariye ruh halimdir. dedim cocuklara, kalkin madi sözlüğe gidiyoruz...
 • rtük'ün yasaklayamayacağı şekilde imgesel çalışmışlar, başarılı ayol. * ay tabi "iki erkek göt göte dayanmış bunlar, birisinin de iç çamaşırından çükü belli oluyor" gibi bilimsel bir gerekçe önesürerler mi, sürerler.. şaşırır mıyız?

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?