#yeniler #ortaya #haber #müzik #lgbti tema #tv #lgbti #sözlük #sinema #web/tekno #yazarlar #aktivizm/etkinlik #mekan #der./oluşum #edebiyat #stil #lubunca #ilişkiler tümü
yeniler
Sayfa :
 • eşcinsel olma ihtimali yüksektir.*
 • 4 sene farkla* kaybettiğim kişi. çokta matah ve gururlanılacak ya da her ne bekliyorsa bir yararını ya da zararını görmeyecektir. büyük ihtimalle ilişki yaşayabilecek kadar aşkta yaşamamıştır, eğer kendini ilk aşkına saklıyorsa, keşkelere yelken açması da büyük olasılık.
 • biraz daha bekleseydim ben olan insan diye yazardım da yine de eklemek istiyorum: eksiklik yaratıyor. mesela karşındaki deneyimli ise sen ne yapacağını şaşırıyoprsun. adam istemiyorum dediğinde yumuluyor hadi fuck me dediğinde empati yeteneği ile yengeçlik yapıyorsun.

  öte yandan;
  böylesi kezbanlık havası ile ortamlarda kapılabilir. ben olsam kaparım. öğretmen olma şuuru ile gel yavrum ben sana her şeyi tüm açık noktaları açıklarım diyü bir eğitim seferberliğine girerdim. mesela.
 • "geç olsun güç olmasın" sözüne sığınmak lazım gelir, geçmişe üzülmek yerine, geleceğe bakmak daha iyidir. *
 • beni anlatan başlık. ilk ilişkimi bu yaşta yaşadım. tabi bence bir rebound idi. iyi ki o kişi de aşık değildi de götümüz, başımız ağrımadan güzelce noktaladık. rebound olduğu için hala da bir ilişki yaşamış sayılmam. tabi bu aşık olmadığım anlamına gelmiyor. çok ilişkisi olup aşk nedir tatmayanın hali kötüdür aslında.
 • mutlu bir ilişki yaşarken herşeyin tozpembe olduğu devrin bitirilip 'başkasıyla olmaz' klişesinden kurtulamayıp 'kendi kendini tatmin aracı'nı kullanmak zorunda olmayan şanslı insan tipidir. 24 yaşında partnerine ve kendisine bakabilecek dönemde olduğuna göre los angeles'a gidip evlenebilir. bunun için aşık olması da gerekiyor malum.aksi çekilmez
 • karşıma niceleri çıktı da onlar değil ben vermedim tabiri caizse.
  Not: erkeğim canım ben.

hangi adres için link oluşturulacak ?

görünecek isim ne olacak ?